Samtec Inc.
제품 번호:
HLCD-10-24.00-TR-TR-1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL ASS HDR SELF-MATE 20POS 24"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$67.184
$67.184
10
$61.65405
$616.5405
25
$59.28266
$1482.0665
50
$57.30666
$2865.333
100
$54.14487
$5414.487
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 20 |
| Color | Blue, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 50.0µin (1.27µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Shielded |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.020" (0.50mm) |
| Pitch - Cable | 0.010" (0.25mm) |
| Series | Razor Beam™ HLCD |
| Length | 2.00' (609.60mm) |
| Connector Type | Plug to Plug |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | HLCD-10 |
| Cable Termination | IDC |