HLCD-40-40.00-TD-TH-1
Samtec Inc.
제품 번호:
HLCD-40-40.00-TD-TH-1
제조업체:
Samtec Inc.
설명:
CBL ASSM SELF-MATE 80POS 40" HDR
재고 : 3
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 80
Color Blue, Ribbon
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Shielding Shielded
Product Status Active
Pitch - Connector 0.020" (0.50mm)
Pitch - Cable 0.010" (0.25mm)