Samtec Inc.
제품 번호:
HLCD-50-12.00-TD-TH-1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL ASS SELF-MATE 100POS 12" HDR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$111.3115
$111.3115
10
$102.14305
$1021.4305
25
$98.21442
$2455.3605
50
$94.94053
$4747.0265
100
$89.702515
$8970.2515
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 100 |
| Color | Blue, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Shielded |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.020" (0.50mm) |
| Pitch - Cable | 0.010" (0.25mm) |
| Series | Razor Beam™ HLCD |
| Length | 1.00' (304.80mm) |
| Connector Type | Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic to Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic, Reversed |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | HLCD-50 |
| Cable Termination | IDC |