JST Sales America Inc.
제품 번호:
HLP-12V
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PLUG HSG 12POS 3.96MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5035
$0.5035
10
$0.4389
$4.389
25
$0.40128
$10.032
50
$0.37772
$18.886
100
$0.36195
$36.195
250
$0.330486
$82.6215
500
$0.314735
$157.3675
1000
$0.259654
$259.654
2500
$0.236046
$590.115
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 90°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | White |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.156" (3.96mm) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | HL |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Plug |
| Mfr | JST Sales America Inc. |
| Pitch | 0.156" (3.96mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | HLP |