Amphenol ICC (FCI)
제품 번호:
HM2P07PDG1A1E9LF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN HEADER 154POS 2MM PRESS-FIT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.738
$5.738
10
$5.21075
$52.1075
25
$4.93506
$123.3765
48
$4.820262
$231.372576
96
$4.590676
$440.704896
240
$4.0168
$964.032
480
$3.902049
$1872.98352
960
$3.328211
$3195.08256
2400
$3.098682
$7436.8368
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 5 + 2 |
| Number of Positions | 154 (110 + 44 Ground) |
| Voltage Rating | 750Vrms |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Current Rating (Amps) | 1.5 A |
| Contact Finish | Gold |
| Connector Usage | - |
| Termination | Press-Fit |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | Millipacs® |
| Connector Style | A 22 |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | Board Guide |
| Package | Tray |
| Base Product Number | HM2P07 |