Amphenol ICC (FCI)
제품 번호:
HM2R71PA5108AALF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RECEPT 95POS 2MM PRESS-FIT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.2485
$7.2485
10
$6.5493
$65.493
36
$6.187407
$222.746652
72
$6.036594
$434.634768
108
$5.734742
$619.352136
252
$5.131092
$1293.035184
468
$4.829287
$2260.106316
972
$4.225619
$4107.301668
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 5 |
| Number of Positions | 95 |
| Voltage Rating | 750Vrms |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Current Rating (Amps) | 1.5 A |
| Contact Finish | Gold |
| Connector Usage | - |
| Termination | Press-Fit |
| Mounting Type | Board Edge, Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | Millipacs® |
| Connector Style | B 19 |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | Upper Shield |
| Package | Tray |
| Base Product Number | HM2R71 |