Amphenol ICC (FCI)
제품 번호:
HM2S70PE5101N9LF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RECEPT 154POS 2MM PRESS-FIT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.352
$15.352
10
$13.3038
$133.038
36
$12.608875
$453.9195
72
$12.426266
$894.691152
108
$10.96432
$1184.14656
252
$10.233381
$2578.812012
468
$10.014121
$4686.608628
972
$9.502432
$9236.363904
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 5 + 2 |
| Number of Positions | 154 (110 + 44 Ground) |
| Voltage Rating | 750Vrms |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Current Rating (Amps) | 1.5 A |
| Contact Finish | Gold |
| Connector Usage | - |
| Termination | Press-Fit |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | Millipacs® |
| Connector Style | B 22 |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | Upper and Lower Shield |
| Package | Tray |
| Base Product Number | HM2S70 |