Analog Devices Inc.
제품 번호:
HMC457QS16GE
제조업체:
패키지:
16-QSOP-EP
배치:
-
설명:
IC AMP GPS 1.7GHZ-2.2GHZ 16QSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$19.437
$19.437
10
$17.94455
$179.4455
25
$16.44906
$411.2265
100
$15.20304
$1520.304
250
$14.455352
$3613.838
500
$13.458422
$6729.211
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Current - Supply | 500mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QSOP-EP |
| Series | - |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 5V |
| Test Frequency | 1.9GHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 1.7GHz ~ 2.2GHz |
| Noise Figure | 6dB |
| P1dB | 29dBm |
| RF Type | General Purpose |
| Package | Strip |
| Gain | 27dB |
| Base Product Number | HMC457 |