Analog Devices Inc.
제품 번호:
HMC606LC5TR
제조업체:
패키지:
32-CSMT (5x5)
배치:
-
설명:
IC RF AMP GPS 2GHZ-18GHZ 32CSMT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$163.495
$163.495
10
$153.2806
$1532.806
25
$145.616
$3640.4
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Current - Supply | 64mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-CSMT (5x5) |
| Series | - |
| Package / Case | 32-TFCQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Test Frequency | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 2GHz ~ 18GHz |
| Noise Figure | 5dB |
| P1dB | 15dBm |
| RF Type | General Purpose |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 13.5dB |
| Base Product Number | HMC606 |