TE Connectivity Raychem Cable Protection
제품 번호:
HMM-762508-2.5-8A
패키지:
-
배치:
-
설명:
THERMAL TRANSFER LABEL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6555
$0.6555
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Applications | Device Marker |
| Material | Polyester |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| For Use With/Related Products | Thermal Transfer Printer |
| Label Size | 3.000" W x 2.000" L (76.20mm x 50.80mm) |
| Length | 3.000" (76.20mm) |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Material - Body | Polyester (PET) |
| Package | Bulk |
| Label Type | Die Cut |
| Width | 2.000" (50.80mm) |
| Diameter - Label | - |
| Base Product Number | HMM |
| Color - Background | Silver |
| Location | - |