TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
HMN-D2-MC
패키지:
-
배치:
-
설명:
MODULE MALE 2POS HMN-D2-MC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.0345
$9.0345
10
$7.8774
$78.774
25
$7.67068
$191.767
50
$7.4632
$373.16
100
$7.007105
$700.7105
250
$6.965666
$1741.4165
500
$6.551029
$3275.5145
1000
$5.846167
$5846.167
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 2 |
| Voltage Rating | 1000V |
| Termination Style | Crimp |
| Size | - |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 100A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | CNM |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | EN45545 |
| Product Status | Active |
| Series | HMN |
| Connector Type | Module without Contacts |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | HMN-D |