Panduit Corp
제품 번호:
HN4X4LG6
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
WIRE DUCT SLOTTED SCREW 6' GRAY
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$107.198
$107.198
10
$104.13235
$1041.3235
25
$101.06974
$2526.7435
50
$98.00713
$4900.3565
100
$94.944425
$9494.4425
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wire Duct Type | Slotted (Raceway), Base |
| Color | Gray, Light |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Screw |
| Product Status | Active |
| Series | PANDUCT® Type HN |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Hinged |
| Height | 4.000" (101.60mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 4.250" (107.95mm) |
| Base Product Number | HN4X4L |