Knowles
제품 번호:
HODVTEC-31618-000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SPEAKER 25OHM TOP PORT 122DB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$38.266
$38.266
10
$32.1271
$321.271
25
$30.23736
$755.934
40
$29.2923
$1171.692
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency Range | 200 Hz ~ 4.324 kHz |
| Shape | Rectangular |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.310" (7.87mm) |
| Termination | Solder Pads |
| Size / Dimension | 0.310" L x 0.161" W (7.87mm x 4.09mm) |
| Product Status | Active |
| Material - Magnet | - |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Type | Receiver, Balanced Armature |
| Technology | Magnetic |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Knowles |
| Material - Cone | - |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 25 Ohms |
| Efficiency - Testing | - |
| Efficiency - dBA | 122.00 |