TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
제품 번호:
HPC 6028NF-1R0M
패키지:
2424
배치:
-
설명:
1.0 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.2185
$0.2185
10
$0.1919
$1.919
25
$0.16796
$4.199
50
$0.14402
$7.201
100
$0.131955
$13.1955
250
$0.119928
$29.982
500
$0.112746
$56.373
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 5.75A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 5.2 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2424 |
| DC Resistance (DCR) | 10mOhm |
| Ratings | - |
| Series | HPC6028NF |
| Inductance | 1 µH |
| Type | Wirewound |
| Package / Case | 2424 (6060 Metric) |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | - |