Samtec Inc.
제품 번호:
HQCD-090-12.00-TEU-SEU-1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL ASSM M-F 180POS 12" HDR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$151.9715
$151.9715
10
$140.8261
$1408.261
25
$135.76032
$3394.008
50
$134.74705
$6737.3525
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 180 |
| Color | Blue, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 50.0µin (1.27µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Shielded |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.020" (0.50mm) |
| Pitch - Cable | 0.010" (0.25mm) |
| Series | Q Strip® HQCD |
| Length | 1.00' (304.80mm) |
| Connector Type | Card Edge to Card Edge |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | HQCD-090 |
| Cable Termination | IDC |