HRG3216P-1580-B-T5
Susumu
제품 번호:
HRG3216P-1580-B-T5
제조업체:
Susumu
패키지:
1206
설명:
RES SMD 158 OHM 0.1% 1W 1206
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 158 Ohms
Series HRG
Power (Watts) 1W