TE Connectivity Passive Product
제품 번호:
HSA58R25F
패키지:
-
배치:
-
설명:
RES CHAS MNT 8.25 OHM 1% 10W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.8285
$3.8285
10
$3.41905
$34.1905
25
$3.21404
$80.351
40
$2.940488
$117.61952
100
$2.53023
$253.023
300
$2.188296
$656.4888
500
$1.983144
$991.572
1000
$1.743792
$1743.792
4900
$1.692672
$8294.0928
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | 0.354" (9.00mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) |
| Product Status | Active |
| Mounting Feature | Flanges |
| Resistance | 8.25 Ohms |
| Series | HS, CGS |
| Power (Watts) | 10W |
| Package / Case | Axial, Box |
| Coating, Housing Type | Aluminum |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tray |
| Lead Style | Solder Lugs |
| Base Product Number | HSA58 |