Samtec Inc.
제품 번호:
HSEC8-160-01-L-D-EM2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.031
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$18.24
$18.24
10
$15.8042
$158.042
25
$14.97884
$374.471
50
$14.76186
$738.093
100
$13.02526
$1302.526
250
$12.156884
$3039.221
500
$11.896356
$5948.178
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 120 |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Contact Type | - |
| Flange Feature | - |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Board Edge, Straddle Mount |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Series | Edge Rate™ HSEC8 |
| Number of Positions/Bay/Row | - |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | - |
| Material - Insulation | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Package | Tube |
| Base Product Number | HSEC8-160 |