HSTTPN62-750-Q
Panduit Corp
제품 번호:
HSTTPN62-750-Q
제조업체:
Panduit Corp
설명:
HEATSHRINK 0.562" X 0.625' CLEAR
사용자 가이드
Inner Diameter - Recovered 0.313" (7.95mm)
Shrink Temperature 100°C
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Clear
Recovered Wall Thickness 0.027" (0.69mm)
Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Obsolete
Series HSTTPN
Shrinkage Ratio 2 to 1
Type Tubing, Flexible
Length 0.625' (190.50mm, 7.50")
Shelf Life Start -
Inner Diameter - Supplied 0.562" (14.27mm)