MM Newman Corporation
제품 번호:
HT 1 1/2 UR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SPIRAL WRAP 1.3" X 50' BLACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$253.6785
$253.6785
20
$205.4755
$4109.51
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -60°C ~ 88°C |
| Color | Black |
| Material | Polyethylene (PE) |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Harness |
| Series | Heli-Tube |
| Type | Spiral Wrap |
| Length | 50.00' (15.24m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 1.300" (33.02mm) |
| Mfr | MM Newman Corporation |
| Environment Protection | - |
| Abrasion Protection | Abrasion Resistant |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | 1.500" (38.10mm) |
| Features | Chemical Resistant, Solvent Resistant |
| Diameter - Inside, Expanded | 10.000" (254.00mm) |
| Wall Thickness | 0.100" (2.54mm) |
| Package | Spool |
| Base Product Number | HT 1 |
| Heat Protection | - |