Meritek
제품 번호:
HT160V4R7KTA
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 4.7UF 10% 160V RAD TH
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 160 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | HT |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Meritek |
| Capacitance | 4.7 µF |
| Package | Tape & Box (TB) |