Essentra Components
제품 번호:
HURCS-2-01
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLIP U-TYPE NATURAL FASTENER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.2565
$0.2565
10
$0.2185
$2.185
25
$0.19418
$4.8545
50
$0.18126
$9.063
100
$0.16834
$16.834
250
$0.148922
$37.2305
500
$0.142443
$71.2215
1000
$0.116546
$116.546
2500
$0.106837
$267.0925
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.125" (3.18mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Half |
| Series | Richco |
| Screw Size | #4 (M3) or SR-30XX Series Rivet |
| Type | Clip, U-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | 0.590" (14.99mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | 0.250" (6.35mm) |
| Height | 0.170" (4.32mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.300" (7.62mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.125" (3.18mm) |
| Base Product Number | HURCS |