Stackpole Electronics Inc
제품 번호:
HVCB2512FKC1G00
패키지:
2512
배치:
-
설명:
RES 1G OHM 1% 2W 2512
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.816
$8.816
10
$5.86055
$58.6055
50
$4.68274
$234.137
100
$4.28051
$428.051
500
$3.619728
$1809.864
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.030" (0.76mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Resistance | 1 GOhms |
| Series | HVC |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | High Voltage, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |