MEAN WELL USA Inc.
제품 번호:
HVG-480-24A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED DVR CCCV ACDC 20.4-25.2V 20A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$170.411
$170.411
10
$159.75675
$1597.5675
25
$154.43162
$3860.7905
50
$143.78098
$7189.049
100
$126.54
$12654
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Input (Max) | 528VAC |
| Voltage - Isolation | 3.75 kV |
| Approval Agency | cURus |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 9.26" L x 4.92" W x 1.72" H (235.2mm x 125.0mm x 43.8mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 20A |
| Number of Outputs | 1 |
| Ratings | IP65 |
| Voltage - Input (Min) | 180VAC |
| Series | HVG-480 (480W) |
| Power (Watts) | 480 W |
| Type | Constant Current, Voltage |
| Efficiency | 94% |
| Voltage - Output | 20.4 ~ 25.2V |
| Mfr | MEAN WELL USA Inc. |
| Features | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Dimming | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | HVG-480 |