MEAN WELL USA Inc.
제품 번호:
HVGC-150-1050A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED DRVR CC AC/DC 15-143V 1.05A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$76.3515
$76.3515
10
$64.87835
$648.7835
25
$62.21208
$1555.302
50
$60.43444
$3021.722
100
$59.1014
$5910.14
250
$52.796592
$13199.148
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Input (Max) | 528VAC |
| Voltage - Isolation | 3.75 kV |
| Approval Agency | CB, CE, cURus, TUV |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 8.70" L x 2.68" W x 1.53" H (221.0mm x 68.0mm x 38.8mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 1.05A |
| Number of Outputs | 1 |
| Ratings | IP65 |
| Voltage - Input (Min) | 180VAC |
| Series | HVGC-150 (150W) |
| Power (Watts) | 150 W |
| Type | Constant Current |
| Efficiency | 90% |
| Voltage - Output | 15 ~ 143V |
| Mfr | MEAN WELL USA Inc. |
| Features | OTP, OVP, SCP |
| Dimming | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | HVGC-150 |