HVR3700006194FR500
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
HVR3700006194FR500
패키지:
Axial
설명:
RES 6.19M OHM 1/2W 1% AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.394" L (4.00mm x 10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 6.19 MOhms
Series HVR37
Power (Watts) 0.5W, 1/2W