HW-15-11-TM-D-290-SM
Samtec Inc.
제품 번호:
HW-15-11-TM-D-290-SM
제조업체:
Samtec Inc.
설명:
CONN HDR 30POS 0.1 STACK SMD TIN
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 30
Color Black
Length - Post (Mating) 0.575" (14.605mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.865" (21.971mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, HW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.290" (7.366mm)