HW-16-08-G-D-355-SM-A
Samtec Inc.
제품 번호:
HW-16-08-G-D-355-SM-A
제조업체:
Samtec Inc.
설명:
CONN HDR 32POS 0.1 STACK SMD
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 32
Color Black
Length - Post (Mating) 0.110" (2.794mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.465" (11.811mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, HW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.355" (9.017mm)