TE Connectivity Raychem Cable Protection
제품 번호:
HX-CT-50M-6.4-OUT-0
패키지:
-
배치:
-
설명:
PRINTABLE CONTINOUS TUBING
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.754
$10.754
5
$10.2619
$51.3095
10
$7.8185
$78.185
20
$7.3302
$146.604
50
$6.84152
$342.076
100
$6.49952
$649.952
250
$6.352878
$1588.2195
500
$6.206274
$3103.137
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Inner Diameter - Recovered | 0.126" (3.20mm) |
| Shrink Temperature | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.026" (0.66mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Irradiated |
| Product Status | Active |
| Series | HX-CT |
| Shrinkage Ratio | 2 to 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Length | - |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.252" (6.40mm) |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Features | - |
| Shelf Life | - |
| Package | Box |