/ Circuit Breakers / IAG6-1-52-7.50-A-01
minImg
IAG6-1-52-7.50-A-01
Sensata-Airpax
제품 번호:
IAG6-1-52-7.50-A-01
제조업체:
Sensata-Airpax
설명:
CIR BRKR MAG-HYDR
사용자 가이드
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 7.5A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series IAG
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 250 V