Renesas Electronics America Inc
제품 번호:
ICS843002BY-31LF
패키지:
64-TQFP-EP (10x10)
배치:
-
설명:
IC CLOCK GENERATOR 64TQFP
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Ratio - Input:Output | 3:4 |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 64-TQFP-EP (10x10) |
| Series | FemtoClock® |
| PLL | Yes with Bypass |
| Input | LVCMOS, LVTTL |
| Type | Clock Generator, Jitter Attenuator |
| Package / Case | 64-TQFP Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Output | LVCMOS, LVPECL, LVTTL |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Divider/Multiplier | Yes/Yes |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tray |
| Frequency - Max | 700MHz |
| Base Product Number | ICS843002 |