IDPC-25-500
MEAN WELL USA Inc.
제품 번호:
IDPC-25-500
제조업체:
MEAN WELL USA Inc.
설명:
LED DRVR CC AC/DC 35-50V 500MA
재고 : 1
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -20°C ~ 50°C
Termination Style Terminal Block
Voltage - Input (Max) 295VAC
Voltage - Isolation 3.75 kV
Approval Agency CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.51" L x 2.85" W x 0.79" H (114.5mm x 72.5mm x 20.0mm)
Product Status Not For New Designs
Current - Output (Max) 500mA
Number of Outputs 1
Ratings -
Voltage - Input (Min) 90VAC
Series IDPC-25 (25W)
Power (Watts) 25 W
Type Constant Current
Efficiency 81.5%
Voltage - Output 35 ~ 50V