DB Unlimited
제품 번호:
IE122412-1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BUZZER ELECTRO 12V 12.8X12.8 SMD
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Input Type | DC |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.287" (7.30mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | Solder Pads |
| Voltage - Rated | 12 V |
| Current - Supply | 30mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm) |
| Voltage Range | 8 ~ 15V |
| Product Status | Active |
| Ratings | Washable |
| Series | - |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB @ 12V, 10cm |
| Technology | Electromechanical |
| Mfr | DB Unlimited |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 2.4kHz |
| Port Location | Top |
| Package | Tube |