IHB4BV220K
Vishay Dale
제품 번호:
IHB4BV220K
제조업체:
Vishay Dale
설명:
FIXED IND 22UH 15.9A 9 MOHM TH
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 1.030" (26.16mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 15.9 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.600" Dia (40.64mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
DC Resistance (DCR) 9mOhm Max
Ratings -
Series IHB
Inductance 22 µH