Vishay Dale
제품 번호:
IHHP0603ZHER1R0M01
제조업체:
패키지:
0603
배치:
-
설명:
IHHP-0603ZH-01 1 20% ER E3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.38
$0.38
10
$0.3363
$3.363
25
$0.31198
$7.7995
50
$0.26391
$13.1955
100
$0.239875
$23.9875
250
$0.225492
$56.373
500
$0.201495
$100.7475
1000
$0.163115
$163.115
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 2.1A |
| Inductance Frequency - Test | 1 MHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 1.8 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0603 |
| DC Resistance (DCR) | 110mOhm Max |
| Ratings | - |
| Series | IHHP-0603ZH-01 |
| Inductance | 1 µH |
| Type | - |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Vishay Dale |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Iron Powder |