/ Fixed Inductors / IHSM3825RE221L
minImg
IHSM3825RE221L
Vishay Dale
제품 번호:
IHSM3825RE221L
제조업체:
Vishay Dale
설명:
FIXED IND 220UH 340MA 3.65OHM SM
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 280mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.225" (5.72mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 340 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
DC Resistance (DCR) 3.65Ohm Max
Ratings -
Series IHSM-3825
Inductance 220 µH