NVE Corp/Isolation Products
제품 번호:
IL 41050TA-3E
패키지:
16-SOIC
배치:
-
설명:
DGT ISOL 2500VRMS 2CH CAN 16SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.8735
$4.8735
10
$4.37855
$43.7855
25
$4.13896
$103.474
100
$3.5872
$358.72
250
$3.403204
$850.801
500
$3.053699
$1526.8495
1000
$2.575412
$2575.412
2500
$2.44664
$6116.6
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Inputs - Side 1/Side 2 | 1/1 |
| Rise / Fall Time (Typ) | - |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 30kV/µs |
| Voltage - Isolation | 2500Vrms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Pulse Width Distortion (Max) | - |
| Isolated Power | No |
| Series | IsoLoop® |
| Type | CAN |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Data Rate | 1Mbps |
| Number of Channels | 2 |
| Technology | GMR (Giant Magnetoresistive) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V, 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | NVE Corp/Isolation Products |
| Channel Type | Unidirectional |
| Package | Tube |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | - |