Schaffner EMC Inc.
제품 번호:
IL13-C14-H05-3100-200
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CORD 18AWG 320C14 - C13 6.56'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$17.29
$17.29
10
$14.9834
$149.834
25
$14.20098
$355.0245
50
$13.99521
$699.7605
100
$12.348765
$1234.8765
250
$11.525514
$2881.3785
500
$11.278533
$5639.2665
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| 1st Connector | IEC 320-C14 |
| Voltage Rating | 250VAC |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| 2nd Connector | IEC 320-C13 |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Series | IL 13 |
| Length | 6.56' (2.00m) |
| Approved Countries | Australia, Korea, Netherlands, New Zealand |
| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Approval Agency Marking | CB, KC, KEMA, SAA |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | Locking |
| Package | Box |
| Cord Type | H05VV-F |
| Number of Conductors | 3 |
| Base Product Number | IL13-C |