/ Crystals / ILCX18-FF5F10-30.000MHZ
minImg
ILCX18-FF5F10-30.000MHZ
ILSI
제품 번호:
ILCX18-FF5F10-30.000MHZ
제조업체:
ILSI
설명:
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
재고 : 998
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Series ILCX18
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr ILSI
Operating Mode Fundamental
Frequency 30 MHz