Vishay Semiconductor Opto Division
제품 번호:
ILD621GB
패키지:
8-DIP
배치:
-
설명:
OPTOISOLTR 5.3KV 2CH TRANS 8-DIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.729
$1.729
10
$1.15045
$11.5045
100
$0.88502
$88.502
500
$0.800014
$400.007
1000
$0.687515
$687.515
2000
$0.650018
$1300.036
5000
$0.635018
$3175.09
10000
$0.625014
$6250.14
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 100°C |
| Current Transfer Ratio (Max) | 600% @ 5mA |
| Input Type | DC |
| Rise / Fall Time (Typ) | 2µs, 2µs |
| Output Type | Transistor |
| Voltage - Isolation | 5300Vrms |
| Voltage - Output (Max) | 70V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Series | - |
| Current Transfer Ratio (Min) | 100% @ 5mA |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Number of Channels | 2 |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.15V |
| Package | Tube |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | 3µs, 2.3µs |
| Vce Saturation (Max) | 400mV |
| Current - Output / Channel | 50mA |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 60 mA |
| Base Product Number | ILD621 |