SICK, Inc.
제품 번호:
IN40-E0101K
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SEN PROX SAFETY 10-15MM M12
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$472.112
$472.112
10
$456.665
$4566.65
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Must Release | 30mm |
| Must Operate | 10 ~ 15mm |
| Holding Force | - |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | - |
| Termination Style | Connector (M12) |
| Actuator Type | Non-Contact |
| Approval Agency | CE, cULus |
| Current Rating (Amps) | - |
| Circuit | - |
| Conduit Thread Size | - |
| Product Status | Active |
| Series | IN4000 |
| Type | Inductive |
| Voltage - Supply | 24VDC |
| Mfr | SICK, Inc. |
| Features | Staus Indicator |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | IN40-E |