Power Integrations
제품 번호:
INN3072M-H606-TL
제조업체:
패키지:
MinSOP-16A
배치:
-
설명:
INNOSWITCH3-TN 10 W 85-265 VAC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.121
$1.121
100
$0.92644
$92.644
1000
$0.7885
$788.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Topology | Flyback, Secondary Side SR |
| Voltage - Breakdown | 725V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | MinSOP-16A |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Series | InnoSwitch™4-TN |
| Control Features | Frequency Control |
| Power (Watts) | 12 W |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage |
| Package / Case | 16-PowerSMD Module (0.354", 9.00mm Width), 12 Leads |
| Frequency - Switching | 25kHz ~ 95kHz |
| Voltage - Start Up | 650 mV |
| Mfr | Power Integrations |
| Duty Cycle | - |
| Output Isolation | Either |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 3.8V |
| Base Product Number | INN3072 |