Nexperia USA Inc.
제품 번호:
IP4251CZ8-4-TTL,13
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FILTER RC(PI) 100 OHM/10PF SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.342
$0.342
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Attenuation Value | 16dB @ 800MHz ~ 3GHz |
| Filter Order | 2nd |
| Applications | LAN, WAN |
| Center / Cutoff Frequency | - |
| Values | R = 100Ohms, C = 10pF (Total) |
| Voltage - Rated | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.067" L x 0.053" W (1.70mm x 1.35mm) |
| Product Status | Obsolete |
| ESD Protection | Yes |
| Series | - |
| Type | Low Pass |
| Package / Case | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Number of Channels | 4 |
| Technology | RC (Pi) |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Height | 0.022" (0.55mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Resistance - Channel (Ohms) | 100 |