Sensata-Cynergy3
제품 번호:
IPS-G1002-6M12
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PRESSURE SENSOR 0-10BARG 1/4" BS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$195.1205
$195.1205
10
$167.2513
$1672.513
50
$155.66358
$7783.179
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Pressure | 145.04PSI (1000kPa) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Applications | Industrial Automation |
| Output Type | Analog Voltage |
| Termination Style | Connector |
| Port Size | Male - 1/4" (6.35mm) BSP |
| Port Style | Threaded |
| Product Status | Active |
| Pressure Type | Vented Gauge |
| Supplier Device Package | - |
| Series | IPS-M12 |
| Accuracy | ±0.25% |
| Package / Case | Cylinder, Threaded - M12 |
| Voltage - Supply | 9V ~ 32V |
| Output | 0 V ~ 5 V |
| Mfr | Sensata-Cynergy3 |
| Features | Amplified Output, Temperature Compensated |
| Package | Box |
| Maximum Pressure | 290.08PSI (2000kPa) |
| Base Product Number | IPS-G1002 |