IR02SH330K
Vishay Dale
제품 번호:
IR02SH330K
제조업체:
Vishay Dale
설명:
FIXED IND 33UH 130MA 3.4 OHM TH
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 130 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
DC Resistance (DCR) 3.4Ohm Max
Ratings -
Series IR
Inductance 33 µH
Type -
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 24MHz