Murata Power Solutions Inc.
제품 번호:
IRH-12/21-W80NB-C
패키지:
Half Brick
배치:
-
설명:
1/2 BRICK, 12VOUT @ 12.5A, 16-16
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$211.014
$211.014
5
$159.2789
$796.3945
10
$153.615
$1536.15
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Input (Max) | 160V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Half Brick |
| Current - Output (Max) | 21A |
| Voltage - Input (Min) | 16V |
| Package / Case | Half Brick |
| Efficiency | 91% |
| Mfr | Murata Power Solutions Inc. |
| Features | Adjustable Output, Baseplate, Remote On/Off, Remote Sense |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial), Railway |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 4.242 kV |
| Approval Agency | CE, cURus, UL |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.49" L x 2.39" W x 0.55" H (63.2mm x 60.7mm x 14.0mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | IRH-W80 (250W) |
| Power (Watts) | 252 W |
| Control Features | Enable, Active Low |
| Type | Isolated Module |
| Package | Tray |
| Base Product Number | IRH-12 |