Infineon Technologies
제품 번호:
IRSM836-025MA
제조업체:
패키지:
36-PQFN (12x12)
배치:
-
설명:
IC MTR DRIVER 13.5V-16.5V 36PQFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.013
$10.013
10
$9.044
$90.44
25
$8.62296
$215.574
160
$7.487311
$1197.96976
320
$7.150802
$2288.25664
480
$6.519831
$3129.51888
960
$6.400958
$6144.91968
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Applications | Appliance |
| Current - Output | 2A |
| Output Configuration | Half Bridge (3) |
| Voltage - Load | 400V (Max) |
| Motor Type - Stepper | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 36-PQFN (12x12) |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Series | - |
| Package / Case | 36-PowerVQFN |
| Technology | UMOS |
| Step Resolution | - |
| Voltage - Supply | 13.5V ~ 16.5V |
| Mfr | Infineon Technologies |
| Package | Tray |
| Interface | Parallel |
| Motor Type - AC, DC | AC, Synchronous |
| Base Product Number | IRSM836 |