ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
제품 번호:
IS25WJ032F-JBLE
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.988
$0.988
10
$0.8987
$8.987
25
$0.8873
$22.1825
50
$0.88217
$44.1085
100
$0.78869
$78.869
250
$0.78204
$195.51
500
$0.770488
$385.244
1000
$0.742928
$742.928
5000
$0.676685
$3383.425
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Clock Frequency | 133 MHz |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O, QPI, DTR |
| Memory Organization | 4M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Access Time | 6 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 1.6ms |
| Memory Size | 32Mbit |
| Package / Case | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Technology | FLASH - NOR |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 1.95V |
| Mfr | ISSI, Integrated Silicon Solution Inc |
| Package | Tube |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | IS25WJ032F |