ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
제품 번호:
IS25WP064A-JLLE
패키지:
8-WSON (8x6)
배치:
-
설명:
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8WSON
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.71
$1.71
10
$1.558
$15.58
25
$1.51582
$37.8955
40
$1.507888
$60.31552
80
$1.347936
$107.83488
230
$1.344041
$309.12943
480
$1.323768
$635.40864
960
$1.267566
$1216.86336
5280
$1.180147
$6231.17616
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Clock Frequency | 133 MHz |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O, QPI, DTR |
| Memory Organization | 8M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 8-WSON (8x6) |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | 800µs |
| Memory Size | 64Mbit |
| Package / Case | 8-WDFN Exposed Pad |
| Technology | FLASH - NOR |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 1.95V |
| Mfr | ISSI, Integrated Silicon Solution Inc |
| Package | Tray |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | IS25WP064 |