ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
제품 번호:
IS29GL256-70SLEB
패키지:
56-TSOP I
배치:
-
설명:
IC FLASH 256MBIT PAR 56TSOP I
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.581
$7.581
10
$6.97585
$69.7585
25
$6.83012
$170.753
40
$6.806512
$272.26048
96
$6.107408
$586.311168
288
$5.922851
$1705.781088
480
$5.632218
$2703.46464
960
$5.435834
$5218.40064
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 32M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 56-TSOP I |
| Series | - |
| Access Time | 70 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 200µs |
| Memory Size | 256Mbit |
| Package / Case | 56-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) |
| Technology | FLASH - NOR |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | ISSI, Integrated Silicon Solution Inc |
| Package | Tray |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | IS29GL256 |